Vážení obchodní přátelé,

firma Štrob &, spol. s r. o. byla založena v roce 1991.

Hlavním zaměřením firmy jsou kompletní dodávky domovní techniky (vytápění, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekční činnost) pro průmyslové stavby, hotely, administrativní budovy, bytové komplexy apod.

Všechny výrobní činnosti včetně projektové a technické přípravy jsou zajištěny vlastními pracovníky. Společnost má sto zaměstnanců. 

Základní filozofií naší firmy je nabídnout zákazníkovi kompletní, plně funkční dílo včetně projektu, tj. „vše z jedné ruky". Zákazník zrychlí a zjednoduší výstavbu, zároveň ušetří čas o koordinaci více subdodavatelů TZB.

Samostatnou složkou činnosti firmy je velkoobchod specializovaný na tepelnou techniku a zajištění záručního a pozáručního servisu plynových kotlů a tepelných čerpadel.

Díky vysoké odbornosti a zkušenosti techniků jsou náročné požadavky zákazníka výzvou nabídnout mu originální technické řešení, respektující jeho zdánlivě neřešitelné požadavky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Ing. František Štrob

Kompletní dodávky technických zařízení budov

OD 1.11.2018 DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ KORESPONDENČNÍ ADRESY Stěhujeme se na Okružní 2784, České Budějovice 37001   info mapa

Facility management

Středisko servisu společnosti Štrob &, spol. s r. o. zajišťuje u dokončených zakázek záruční a pozáruční servis zařízení dodaných v rámci realizace projektu.

Cílem je nabídnout majiteli objektu provádění pravidelné údržby a dohled nad chodem TZB tak, aby jeho zařízení sloužilo dlouho a bezporuchově.

Projekční činnost

Projekční kancelář společnosti Štrob &, spol. s r.o. dělí svou činnost na dva směry:

  • Projekční práce TZB (ÚT, ZI, VZT, EI, M+R) pro architektonické kanceláře ve všech stupních zadání až po realizační dokumentaci.
  • Projekční práce interního charakteru – tyto jsou součástí konkrétní zakázky v případě, kdy investor nemá vyšší stupeň projektové dokumentace.

Měření a regulace

Pracovníci společnosti Štrob &, spol. s r. o. instalují řídící systémy domovní techniky od renomovaných výrobců (Sauter, Siemens, Johnson Controls, Honeywell a dalších). Součástí dodávky systému je výroba rozváděčů, montáž ovládacích prvků a příslušná kabeláž. Software je nakupován od dodavatele řídícího systému.

Vzduchotechnika

  • větrání - větrací jednotky
  • vzduchotechnické jednotky
  • klimatizace
  • odvody tepla a kouře
  • průmyslové chlazení
  • rekuperace

Vytápění

V oboru vytápění získá zákazník ucelený systém
→ ZDROJ TEPLA → DISTRIBUCE A DOPRAVA TEPLONOSNÉ LÁTKY → PŘEDÁNÍ TEPELNÉ ENERGIE

Zdravotní instalace

Společnost Štrob &, spol. s r.o. dlouhodobě působí na trhu zdravotních instalací, které patří v oboru TZB k montážně nejsložitějším a nejnáročnějším. Důvodem je vysoká náročnost na přesnost umístění zařizovacích předmětů ve vazbě na spárování obkladů a dlažeb.

Elektroinstalace

Od roku 2004 zajišťuje společnost Štrob &, spol. s r.o. kompletní dodávky v oboru elektroinstalací jak silnoproudých tak slaboproudých rozvodů.

Servis kotlů

Zajištění servisu plynových kotlů a tepelných čerpadel

dispečink
tel: +420 387 422 020 / 602 256 996
e-mail: servis(a)obchod.strob.cz

Velkoobchod tepelnou technikou

Odpovědná osoba: Pavel Cibulka
tel: +420 387 314 334-5 / 602 195 582
U Voříškova Dvora 2743, 370 04 České Budějovice

Více informací na technologickydvur.cz

ÚVOD DOLŮ NAHORU